Ubytování

podrobnosti již brzy

Ubytování 2019

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát konference) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky konference je zajištěno ubytování různých kategorií za zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních v blízkosti BVV, Kongresového pavilonu E.

Mapa hotelů

Hotel Cena v Kč za pokoj
jednolůžkový / dvoulůžkový
Vzdálenost od
místa konání akce
Holiday Inn ☆☆☆☆ vyprodáno 3 minuty chůze
Orea Hotel Voroněž I. ☆☆☆☆ NOVÉ CENY 1 850 / 2 010
1 600 / 1 800
5 minut chůze
Orea Hotel Voroněž II. ☆☆☆ NOVÉ CENY 1 600 / 1 760
1 400 / 1 550
4 minuty chůze

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15 % DPH. V případě, že by před začátkem konference nastala změna sazby DPH, sekretariát konference automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

V případě zájmu o levnější variantu ubytování, GUARANT International doporučuje následující ubytovací zařízení, která jsou v okolí místa konání. Upozorňujeme, že GUARANT International není zprostředkovatelem ubytovacích kapacit v těchto zařízeních. Případnou rezervaci můžete provést přímo na jejich oficiálních stránkách.

Doporučená ubytovací zařízení
Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů
Garni Hotel Vinařská

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát konference na e-mailové adrese vkcavlmz@guarant.cz.

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím on-line ubytovací formulář

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát konference přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve. Doporučujeme rezervovat si ubytování do 31. srpna 2019.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem.

Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát konference e-mailem vkcavlmz@guarant.cz.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení konference.

Prosíme účastníky konference, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát konference, který veškeré změny vyřizuje.

Storno podmínky

V případě zrušení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Zrušení rezervace do 12. září 2019: bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč

Zrušení rezervace od 13. do 29. září 2019: 30 % z ceny zrušeného ubytování

Zrušení rezervace od 30. září do 10. října 2019: 80 % z ceny zrušeného ubytování

Zrušení rezervace od 11. října 2019: 100 % z ceny zrušeného ubytování

Nedojezd: 100 % z celkové ceny ubytování

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12.00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát konference o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Změna termínu příjezdu je možná do 7 dnů před příjezdem.

Platební podmínky

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s hes­lem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty Master­Card/Euro­card, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pra­cov­ních dnů od vyplnění ubytovacího formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být iden­ti­fi­ko­vá­ny a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 13. září 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze plat­by pla­teb­ní kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

© 2020 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat