zpět na úvodní stránku

Potvrzení partneři a vystavovatelé


PLATINOVÝ PARTNER
 

Společnost M+H VET s.r.o. dováží veterinární přípravky a léky určené pro malá zvířata, zájmová zvířata i zvířata hospodářská. Od svého založení v roce 1995 cíleně navázala spolupráci s řadou dodavatelů nejen z Evropy, ale i z USA a dalších částí světa. V současnosti zajišťujeme také distribuci oblíbených adhezivních obinadel vlastní značky COPOLY a COPOLY MH nejen na českém trhu, ale i po celé Evropě.

Při výběru produktů se snažíme vždy najít takové, které jsou svým složením a určením originální – mezi takové se řadí například přípravek na podporu léčby chronického selhání ledvin AminAvast, dále pak přípravek CroniCare s obsahem CBD, léky na léčbu varroázy včel Apivar a Oxybee a mnoho dalších.

Na podzim 2023 na trh uvedeme jedinečný sortiment chutných doplňků pro kočky podporující krvetvorbu, funkci ledvin, zažívání i celkové zdraví (doplněk s multivitaminy a minerály, lysinem). Kromě toho začneme dovážet také přípravky rakouské firmy Loxotec na čištění a ošetření ran, kůže drápů a kopyt. Pravidelně navštěvujeme veterinární veletrhy po celém světě, takže na inovativní přípravky se můžete těšit i do budoucna.

 

 


ZLATÝ PARTNER
 

Celosvětová společnost Covetrus nabízí produkty, technologie a služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Naším cílem je poskytovat nejlepší možná řešení nejen pro veterinární lékaře.

Od roku 2018 je NOVIKO s.r.o. součástí skupiny Covetrus.

NAŠE SLUŽBY

Velkodistribuce – široké portfolio produktů, rychlé dodání po celé ČR do 24 h.

Softwarová řešení – komplexní specializované IT systémy umožňující řízení agendy k provozování veterinární praxe.

Věrnostní program – motivační program odměňující zákazníky krásnými dárky dle vlastního výběru.

 

 

Hill’s Pet Nutrition patří již 75 let mezi přední světové společnosti v oblasti výživy koček a psů. Nabízíme terapeutickou výživu Prescription Diet, která pomáhá veterinářům proměňovat životy svých pacientů a wellness výživu Vet Essentials a Science Plan nejen pro zdravé kočky a psy, ale i ty se speciálními potřebami.

Výživa Hill's je vytvořena na vědeckém základě. Za vývojem našich produktů stojí přes 220 veterinářů, nutričních specialistů a vědců, kteří vytvářejí nové receptury a vylepšují stávající, čímž pomáhají zvířatům prožít dlouhý, zdravý a plnohodnotný život.

 

 

 

KRKA je jednou z předních světových farmaceutických společností, zaměřuje se na vývoj vysoce kvalitních generických léčiv s přidanou hodnotou. Široké portfolio zahrnuje celou řadu terapeutických oblastí – humánní léky na předpis, volně prodejné léky a veterinární léčivé přípravky.

Do skupiny veterinárních léčivých přípravků patří přípravky pro hospodářská i společenská zvířata s důrazem na antiparazitika, antibiotika a přípravky pro léčbu bolesti.

Cílem společnosti KRKA je umožnit lidem i zvířatům ŽÍT ZDRAVÝ ŽIVOT.

 

 

Již více než 26 roků aktivně působíme na českém trhu, jsme ryze českou společností zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky. Na český trh dodáváme špičkové a praxí prověřené analyzátory značek FUJIFILM, EXIGO, SIEMENS, WOODLEY, BIONOTE určené pro veterinární kliniky a praxe, výzkumné ústavy, vědecká pracoviště apod.

Poskytujeme kvalitní a rychlé servisní služby/technickou podporu na všechny námi dodávané zařízení. Vyškolený servisní personál je schopen postarat se o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení zákaznických potřeb.

Provozujeme veterinární laboratoř VLAB poskytující veterinárním lékařům laboratorní služby v odbornostech biochemie, hematologie, imunologie, sérologie, mikrobiologie a alergologie.

 

 

 

 

Společnost Royal Canin, majitel značky ROYAL CANIN®, je pobočka společnosti Mars Petcare a globální expert v oblasti zdravé výživy pro kočky a psy. Značka Royal Canin, kterou založil před více než 50 lety francouzský veterinář Dr. Jean Cathary, má za cíl vytvořit LEPŠÍ SVĚT PRO MAZLÍČKY, díky vědeckým pokrokům v oblasti výživy a poznatkům plynoucím ze spolupráce s profesionály a experty. Royal Canin blízce spolupracuje s odborníky na výživu zvířat, jako jsou chovatelé a veterináři; cílem společnosti je vyvíjet precizní výživu pro kočky a psy a portfolio rozmanitých služeb, monitorovacích a diagnostických nástrojů, které zlepší pochopení jejich potřeb i péči o ně. Unikátní přístup společnosti vždy klade nutriční potřeby koček a psů do středobodu veškerých svých inovativních procesů. Věk, životní styl, plemeno, problémy a úroveň aktivity koček i psů jsou vědecky studovány a sledovány, abychom mohli vyvíjet diety šité na míru specifickým potřebám každého zvířete.

 

 


STŘÍBRNÝ PARTNER
 

Intrauma develops and produces the range of Fixin internal fixators. The Company focuses on research and development of both materials and production processes, and constantly collaborates with experienced orthopedic and traumatology surgeons across the globe to offer innovative surgical solutions and high quality implants.

 

 


BRONZOVÝ PARTNER
 

Krematorium zvířat Praha je jediné zvířecí krematorium pro domácí mazlíčky přímo v Praze. Naším cílem je poskytovat služby chovatelům domácích mazlíčků, aby se mohli důstojně rozloučit se svým zvířátkem.

 

 


MEDIÁLNÍ PARTNER
 

 

 

SEKRETARIÁT KONFERENCE
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00  Praha 9
Telefon: 284 001 444
E-mail: vkcavlmz@guarant.cz | Web: www.guarant.cz


© 2022–2023 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat