zpět na úvodní stránku

Potvrzení partneři a vystavovatelé


PLATINOVÝ PARTNER

Kdo jsme

Jsme milovníci psů a koček. Každý z nás má doma zvířecí kamarády. Máme proto právo tvrdit, že jsme opravdovými odborníky na potřeby pejsků a kočiček a jejich majitelů.

Sami jsme dlouho hledali způsob, jak těžké situace, kdy jsou naši čtyřnozí přátelé nemocní, nebo po úraze, ustát v co největším klidu a propojení se zvířátkem – jak se opravdu věnovat oslabenému kamarádovi a nemuset řešit administrativní balast.

Dostupné služby nás ale nepřesvědčily. Spojili jsme proto naše znalosti a zkušenosti ze zvířecího světa s expertízou společnosti ČSOB Pojišťovna v oblasti pojišťovnictví a vytvořili jsme si pojištění sami. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout první pojištění koček a psů od pejskařů a kočičkářů.

O pojištění

První pojištění koček a psů od pejskařů a kočičkářů pro ostatní. Je pro nás důležité, aby se nemocným, nebo zraněným pejskům a kočičkám dostávalo nejlepší možné péče od veterináře a maximální podpory od jejich majitelů.

Pojistná událost

Rozumíme, jak vypjaté a stresující jsou situace, když se něco nepříjemného přihodí. Je důležité vědět, že na druhé straně je někdo, kdo podobné situace zažil a musel je taky řešit. Děláme vše pro to, abychom pomáhali rychle, smysluplně a bez tahanic.GENERÁLNÍ PARTNER ČAVLMZZLATÝ PARTNER

Covetrus je přední celosvětová společnost poskytující produkty, technologie i služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru.

Od roku 2018 je NOVIKO s.r.o. součástí skupiny Covetrus.STŘÍBRNÝ PARTNER

Společnost WERFFT, spol. s r.o. působí v České republice již od roku 1993. Dodává do distribuční sítě v České republice kvalitní veterinární léčiva a další spolehlivé veterinární přípravky. Je také provozovatelem unikátního registru PET2ME.eu plného inovativních služeb pro chovatele, veterináře, útulky i obce.

 

Firma Hill’s Pet Nutrition patří dlouhodobě mezi přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat. Za vývojem naší výživy stojí přes 220 veterinářů, nutričních specialistů a vědců, kteří denně vytvářejí nové produkty a vylepšují ty stávající. Nabízíme terapeutickou výživu Prescription Diet a wellness výživu Science Plan a Vet Essentials pro zdravá zvířata.

 

Krka je jednou z předních světových farmaceutických společností.

Zabýváme se vývojem, výrobou, prodejem a marketingem produktů pro lidské zdraví (léky na předpis a volně prodejné), veterinárních přípravků a lázeňskými a turistickými službami.

Naše léky jsou známy svou vysokou kvalitou, bezpečností a účinností.

Více na www.krka.cz.

 

Již 25 rokem aktivně působíme na českém trhu, jsme společnost zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky. Pro veterinární ordinace a kliniky nabízíme moderní a praxí osvědčené laboratorní analyzátory pro biochemické, imnuchemické a hematologické vyšetření krve pacienta. Naší předností je profesionalita, osobní přístup, dlouholetá zkušenost s laboratorní technikou a kvalitní poprodejní servis, to vše vede k zajištění a udržení maximální spokojenosti zákazníků s dodanými produkty.BRONZOVÝ PARTNER

V ELANCO vše začíná u zvířat

Společnost Elanco nabízí veterinární léčiva pro zdravý a hodnotný život domácích a hospodářských zvířat. Zdraví zvířat je pro Elanco prioritou od svého založení v roce 1954. Své metody a postupy výroby neustále inovují tak, aby svým zákazníkům poskytli široké portfolio veterinárních léčiv, která zlepšují zdraví a život jejich mazlíčků. Pro Elanco jsou zdravá zvířata klíčem k řešení globálních výzev. Elanco v nich vidí pomoc pro současný svět, kde rychlost spotřeby a využívání přírodních zdrojů rapidně roste. Elanco produkty a služby léčí, a zároveň se starají o zkvalitnění a produktivitu chovů. V Elanco vytvářejí dobré podmínky pro dlouhý a kvalitní život všech zvířat od domácích mazlíčků po velká hospodářská zvířata.

 

Inaba je tradiční rodinná společnost z Japonska, která vyrábí vysoce kvalitní pamlsky pro psy a kočky. Do ČR nyní přináší veterinární formuli pamlsků Churu pro kočky, které podporují apetit, neobsahují obiloviny a mají vysoký obsah vody. Inaba pamlsky jsou jedničkou na japonském trhu.

 

Iwet Medical s.r.o. je distributorem veterinárních ortopedických implantátů pro ČR a SR. Nabízíme plotny pro běžnou osteosyntézu včetně zamykatelných, šroubů a instrumentária, specializované implantáty pro řešení ruptur kolenních vazů metodami TTA a TPLO.

 

Vetoquinol S. A. buduje svoji historii více než 80 let, od založení lékárny ve francouzském městě Lure až po dnešní mezinárodní síť poboček ve 24 zemích po celém světě. Vetoquinol s.r.o.  v Čechách a na Slovensku zajišťuje registraci, marketing a distribuci veterinárních léčivých přípravků, veterinárních přípravků a doplňkových krmiv.

 

Dodáváme kompletní vybavení pro rentgenovou a ultrazvukovou diagnostiku. Stacionární a přenosné RTG přístroje, přímá digitalizace, ochranné oděvy proti RTG záření. Pořádáme školení radiační ochrany dle Atomového zákona.VYSTAVOVATELÉ

APR spol. s r.o.
Asociace zvířecího pohřebnictví
ATOMVET.CZ s.r.o.
AUXIVET, s.r.o.
B.Braun Medical, s.r.o.
Cymedica CZ a.s.
D-Import s.r.o.
Divetpharma spol. s.r.o.
Chironax Frýdek – Místek, s.r.o.
IDEXX Laboratories
Magistraliter pharma Vičanová, s.r.o.
MEDISTA spol. s.r.o.
Orion Pharma, s.r.o.
Profi Press, s.r.o.
Tekro, spol. s r.o.
TIGIS, spol. s r.o.
Vele, s.r.o.

 

SEKRETARIÁT KONFERENCE
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00  Praha 9
Telefon: 284 001 444
E-mail: vkcavlmz@guarant.cz | Web: www.guarant.cz


© 2022 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat