Potvrzení partneři a vystavovatelé


ZLATÝ PARTNER

Covetrus je přední celosvětová společnost poskytující produkty, technologie i služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru.

Od roku 2018 je NOVIKO s.r.o. součástí skupiny Covetrus.


STŘÍBRNÝ PARTNER

Společnost WERFFT, spol. s r.o. působí v České republice již od roku 1993. Dodává do distribuční sítě v České republice kvalitní veterinární léčiva a další spolehlivé veterinární přípravky. Je také provozovatelem unikátního registru PET2ME.eu plného inovativních služeb pro chovatele, veterináře, útulky i obce.

 

Jsme celosvětovou organizací zaměřenou na zdraví zvířat s cílem neustále podporovat své zákazníky a jejich podnikání. Vycházíme z dlouhé tradice, nabízíme kvalitní léčiva, vakcíny a nyní i diagnostiku. Každý den usilujeme o to, abychom lépe porozuměli všedním, avšak zásadním otázkám, se kterými se veterinární lékaři či chovatelé zvířat setkávají a považují je za důležité.

 


BRONZOVÝ PARTNER

V ELANCO vše začíná u zvířat

Společnost Elanco nabízí veterinární léčiva pro zdravý a hodnotný život domácích a hospodářských zvířat. Zdraví zvířat je pro Elanco prioritou od svého založení v roce 1954. Své metody a postupy výroby neustále inovují tak, aby svým zákazníkům poskytli široké portfolio veterinárních léčiv, která zlepšují zdraví a život jejich mazlíčků. Pro Elanco jsou zdravá zvířata klíčem k řešení globálních výzev. Elanco v nich vidí pomoc pro současný svět, kde rychlost spotřeby a využívání přírodních zdrojů rapidně roste. Elanco produkty a služby léčí, a zároveň se starají o zkvalitnění a produktivitu chovů. V Elanco vytvářejí dobré podmínky pro dlouhý a kvalitní život všech zvířat od domácích mazlíčků po velká hospodářská zvířata.

 

Iwet Medical s.r.o. je distributorem veterinárních ortopedických implantátů pro ČR a SR. Nabízíme plotny pro běžnou osteosyntézu včetně zamykatelných, šroubů a instrumentária, specializované implantáty pro řešení ruptur kolenních vazů metodami TTA a TPLO.

 

VYSTAVOVATELÉ

ATOMVET.CZ s.r.o.
Magistraliter pharma Vičanová, s.r.o.
 
 
© 2021 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat