back to homepage

Partneři

Děkujeme partnerům a vystavovatelům za podporu konference.

Diamantový partner

   

Pojištění psů a koček PetExpert se od tradičních pojistných produktů liší tím, že je bez formulářů a administrativy a má výrazně vyšší limity plnění. Díky speciálně vytvořené online platformě, ke které jsou připojeni spolupracující veterináři – k dnešnímu dni přes 450 veterinářů po celé ČR – proběhne vyřízení pojistné událostí veterinářem během pár vteřin kompletně online a platba za provedené zákroky se odesílá přímo na účet veterináře nejpozději do 24 hodin, nejčastěji však do jedné hodiny. Jednotné ceny pojištění začínají již od 99 korun měsíčně. Maximální limit pojistného plnění na léčbu úrazu či nemoci činí 120 000 korun ročně. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná ve výši 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet. Pojištění lze sjednat pro psy a kočky starší 8 týdnů a nejpozději lze vstoupit do pojištění ve věku 10 let u malých plemen psů, 8 let u středních a všech koček a 6 let u velkých plemen psů. Pojištění platí po celý život psů a koček. Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem. Kromě pojištění veterinárního ošetření je součástí i pojištění smrti zvířete, nákladů na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení. Pojištění lze uzavřít kompletně online na webu www.petexpert.cz. Celý proces nezabere více než pět minut. Smluvními partnery všeobecného zvířecího pojištění PetExpert se mohou stát vybraná veterinární pracoviště kdekoliv v České republice, která splní podmínky kvality veterinární péče.

Video jak funguje PetExpert pojištění: www.youtube.com/watch?v=nl1LScrJpsY.

Více o pojištění najdete na www.petexpert.cz.

 

Generální partner

 

 

Platinový partner

Přinášíme pokrok do světa veterinárního lékařství

Covetrus je přední světová společnost poskytující špičkové produkty, technologie a služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků.

V České republice vystupuje Covetrus pod obchodním názvem NOVIKO s.r.o. a poskytuje velkoobchodní služby formou přímé distribuce veterinárních i humánních léčivých přípravků, přístrojů, biopreparátů, zdravotnického materiálu a dalších potřeb pro vybavení veterinárních ordinací.

Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů také specializovanými informačními systémy WinVet a Vetfox a širokým portfoliem produktů, včetně vlastní značky krmiv pro psy a kočky Calibra.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.noviko.cz.

 

Již 23 roků aktivně působíme na českém trhu, jsme společnost zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky. Naší předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost s laboratorní technikou. Hlavní naší prioritou a samozřejmostí je zejména osobní přístup a vysoká pečlivost, které vedou k zajištění a udržení maximální spokojenosti zákazníků s dodanými laboratorními produkty.

Pro veterinární kliniky a praxe zajistíme kompletní vybavení veterinární laboratoře tzv. na klíč. Naše portofolio produktů obsahuje kvalitní, spolehlivé a praxí prověřené analyzátory a další laboratorní potřeby světově známých společností k „In-house“ biochemické, imunochemické a hematologické analýze.

 

 

 

Zlatý partner

 

 

Stříbrný partner

 

 

Partner

 

 

Partner charitativní výstavy

 

 

Partner posterové sekce

 

 

Mediální partner

 

 

Vystavovatel

 

SEKRETARIÁT KONFERENCE
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: 284 001 444
Fax: 284 001 448
E-mail: vkcavlmz@guarant.cz

© 2019 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat