Partneři

Děkujeme partnerům a vystavovatelům za podporu konference.
 

DIAMANTOVÝ PARTNER


IDEXX – Váš partner pro diagnostiku. Kompletní řešení, konektivita, konzultace, servis a vzdělávání.

 

PLATINOVÝ PARTNER

O krok napřed se společnosti Hill’s

Brát péči o zdraví domácích mazlíčků stejně vážně jako o naše vlastní. O této myšlence byl přesvědčen výjimečný veterinář, Mark Morris, který zahájil vývoj krmiv Hill’s.

Přejeme si, aby lidé celosvětově věděli, že Hill's výživa je vytvořena na vědeckém základě – proto je nejlepším krmivem, jaké mohou majitelé svým milovaným mazlíčkům podávat.

Za vývojem naší výživy stojí přes 220 veterinářů, nutričních specialistů a vědců v oblasti výživy, kteří denně vytvářejí nové produkty a vylepšují stávající, čímž pomáhají zvířatům prožít dlouhý, zdravý a plnohodnotný život.

Firma Hill’s patří dlouhodobě mezi přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat.

Nabízíme terapeutickou výživu Prescription Diet, která pomáhá veterinářům proměňovat životy domácích mazlíčků a wellness výživu Science Plan a Vet Essentials nejen pro zdravá domácí zvířata, ale i ta se speciálními potřebami, díky kterým mohou prožít ten nejlepší život.

ZLATÝ PARTNER

Veterinární divize společnosti Boehringer Ingelheim je světovou jedničkou v oblasti veterinárních léčiv. Naše práce je založena na pevné důvěře v budoucnost, kdy zvířata již nebudou trpět nemocemi, kterým dokážeme zabránit pomocí vhodné prevence.

  • Nabízíme moderní, preventivní péči o zdraví zvířat.
  • Vyvíjíme vakcíny, antiparazitika a léčiva, která chrání zvířata před nemocemi a bolestí.
  • Přinášíme nové, progresivní metody léčby pro efektivnější management chronických onemocnění, omezení bolesti a zpomalení postupu onemocnění.
     

PŘINÁŠÍME POKROK DO SVĚTA VETERINÁRNÍHO LÉKAŘSTVÍ

Covetrus je přední celosvětová společnost poskytující produkty, technologie i služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru.

V České republice vystupuje Covetrus pod obchodním názvem NOVIKO s.r.o.

Naše služby

Velkodistribuce – Široké portfolio produktů pro úspěšné provozování moderní veterinární praxe, s rychlým dodáním po celé ČR do 24 h.

Softwarová řešení – Komplexní specializované IT systémy umožňují řízení veškeré agendy k provozování veterinární praxe.

Věrnostní program – Sofistikovaným motivačním programem odměňujeme Vaši věrnost krásnými dárky dle vlastního výběru.
 

Již 24 roků aktivně působíme na českém trhu, jsme společnost zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky. Naší předností je profesionalita, dlouholetá zkušenost s laboratorní technikou a poskytování kvalitní technické podpory.

Pro veterinární kliniky a praxe zajistíme komplexní vybavení veterinární laboratoře tzv. na klíč. Naše široké portofolio produktů obsahuje kvalitní, spolehlivé a praxí prověřené analyzátory společností FUJIFILM, EXIGO, WOODLEY k „In-house“ biochemické, imunochemické a hematologické analýze.

Posláním společnosti Royal Canin je vytvořit lepší svět pro domácí mazlíčky. Ve společnosti Royal Canin klademe důraz na ZDRAVÍ A POHODU koček a psů. NA MÍRU PŘÍZPŮSOBENOU STRAVU chceme dopřát každé kočce a každému psovi, aby si lidé mohli užívat domácí mazlíčky v nejlepší možné zdravotní kondici. Sídlo společnosti je v Almargues ve Francii a působí ve 46 zemích. Společnosti nabízí široký sortiment produktů, kterých se dostává 12 miliónům psů a koček.

 

Jsme celosvětovou organizací zaměřenou na zdraví zvířat s cílem neustále podporovat své zákazníky a jejich podnikání. Vycházíme z dlouholeté tradice, nabízíme kvalitní léčiva, vakcíny a nyní i diagnostiku. Každý den usilujeme o to, abychom lépe porozuměli všedním, avšak zásadním otázkám, se kterými se veterinární lékaři či chovatelé zvířat setkávají a považují je za důležité.

 

 

STŘÍBRNÝ PARTNER

 

Bayer Animal Health se nyní stává součástí Elanco Animal Health.

Přinášíme vám novinku Neptra – řešení zánětu zevního zvukovodu u psů pouze v jedné dávce.

© 2020 Elanco. Elanco a logo – šikmý pruh jsou obchodní značky ve vlastnictví společnosti Elanco nebo jejích obchodních poboček.

 


Naši zákazníci vždy dobře věděli, že MSD Animal Health jim spolehlivě zajistí mnohem více než jen léky. Informace, technologie, veterinární služby posouvající hranice péče o zvířata – to vše jsou oblasti, ve kterých nám důvěřujete, naše tradice i naše poslání.

Zabýváme se dovozem a instalací zdravotnické techniky a zabezpečením záručního i pozáručního servisu. Specializujeme se převážně na ultrazvukovou techniku firmy SonoScape a endoskopickou techniku rigidní fy HAWK i flexibilní fy AOHUA.


Zdraví a pohoda zvířat i jejich majitelů jsou naším posláním. Využitím dlouholetých odborných znalostí jsme vytvořili důvěryhodný vztah s našimi zákazníky, kteří se každodenně spoléhají na produkty a služby Vetoquinol.

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNER

 

 
 

VYSTAVOVATEL

© 2021 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat