back to homepage

Partneři

Děkujeme partnerům a vystavovatelům za podporu konference.

Generální partner Asociace

Royal Canin je francouzský výrobce zdravé výživy a veterinárních diet pro psy a kočky. Hlavní centrála s výzkumným zázemím, továrnou a petcentrem v Camairgues, Francie. V současnosti 15 továren celosvětově, 3 výzkumná centra. Již od svého založení před 50 lety se soustředí na zdravou výživu s cílem poskytnout co nejpřesnější výživové odpovědi na specifické potřeby psů a koček. Tomu odpovídá i unikátní šíře portfolia – přes 300 produktů. „Pozorování a věda“. „Kočka a pes na prvním místě” a „Poznání a respekt“ se staly etickým kodexem značky, jež je dodržován při vývoji jakéhokoliv nového produktu.

Naším posláním je vyvíjet nutriční řešení přizpůsobené na míru specifickým potřebám a tím zlepšovat kvalitu každodenního života koček a psů. Pouze reálné potřeby psů a koček jsou podněty pro náš výzkum a následně podkladem pro vývoj nového krmiva. V souladu s touto filozofií, tak přispíváme ke zdraví a delšímu a kvalitnějšímu životu zvířat, díky přesným nutričním odpovědím, perfektně přizpůsobeným specifickým potřebám psů a koček.

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.royalcanin.com.

 

 

 

Diamantový partner

Pojištění psů a koček PetExpert se od tradičních pojistných produktů liší tím, že je bez formulářů a administrativy a má výrazně vyšší limity plnění. Díky speciálně vytvořené online platformě, ke které jsou připojeni spolupracující veterináři – k dnešnímu dni přes 450 veterinářů po celé ČR – proběhne vyřízení pojistné událostí veterinářem během pár vteřin kompletně online a platba za provedené zákroky se odesílá přímo na účet veterináře nejpozději do 24 hodin, nejčastěji však do jedné hodiny. Jednotné ceny pojištění začínají již od 99 korun měsíčně. Maximální limit pojistného plnění na léčbu úrazu či nemoci činí 120 000 korun ročně. Spoluúčast je u všech variant pojištění stejná ve výši 10 %, zbývajících 90 % nákladů veterinární péče zaplatí PetExpert přímo veterináři na účet. Pojištění lze sjednat pro psy a kočky starší 8 týdnů a nejpozději lze vstoupit do pojištění ve věku 10 let u malých plemen psů, 8 let u středních a všech koček a 6 let u velkých plemen psů. Pojištění platí po celý život psů a koček. Zvíře musí být označeno registrovaným mikročipem. Kromě pojištění veterinárního ošetření je součástí i pojištění smrti zvířete, nákladů na péči o zvíře v případě hospitalizace majitele, pojištění ztráty či odcizení zvířete a náhrady nákladů na jeho nalezení. Pojištění lze uzavřít kompletně online na webu www.petexpert.cz. Celý proces nezabere více než pět minut. Smluvními partnery všeobecného zvířecího pojištění PetExpert se mohou stát vybraná veterinární pracoviště kdekoliv v České republice, která splní podmínky kvality veterinární péče.

Video jak funguje PetExpert pojištění: www.youtube.com/watch?v=nl1LScrJpsY.

Více o pojištění najdete na www.petexpert.cz.

 

 

Platinový partner

Přinášíme pokrok do světa veterinárního lékařství

Covetrus je přední světová společnost poskytující špičkové produkty, technologie a služby pro péči a zdraví zvířat a domácích mazlíčků.

V České republice vystupuje Covetrus pod obchodním názvem NOVIKO s.r.o. a poskytuje velkoobchodní služby formou přímé distribuce veterinárních i humánních léčivých přípravků, přístrojů, biopreparátů, zdravotnického materiálu a dalších potřeb pro vybavení veterinárních ordinací.

Covetrus podporuje úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů také specializovanými informačními systémy WinVet a Vetfox a širokým portfoliem produktů, včetně vlastní značky krmiv pro psy a kočky Calibra.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.noviko.cz.

 

 

Brát péči o zdraví domácích mazlíčků stejně vážně jako o naše vlastní. O této myšlence byl přesvědčen výjimečný veterinář, Mark Morris, který zahájil vývoj krmiv Hill’s.

Přejeme si, aby lidé celosvětově věděli, že Hill's výživa je vytvořena na vědeckém základě – proto je nejlepším krmivem, jaké mohou majitelé svým milovaným mazlíčkům podávat.

Za vývojem naší výživy stojí přes 220 veterinářů, nutričních specialistů a vědců v oblasti výživy, kteří denně vytvářejí nové produkty a vylepšují stávající, čímž pomáhají zvířatům prožít dlouhý, zdravý a plnohodnotný život.

Firma Hill’s patří dlouhodobě mezi přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat.

 

 

   

Již 23 roků aktivně působíme na českém trhu, jsme společnost zabývající se prodejem a servisem laboratorní, analytické a medicínské techniky. Naší předností je profesionalita a dlouholetá zkušenost s laboratorní technikou. Hlavní naší prioritou a samozřejmostí je zejména osobní přístup a vysoká pečlivost, které vedou k zajištění a udržení maximální spokojenosti zákazníků s dodanými laboratorními produkty.

Pro veterinární kliniky a praxe zajistíme kompletní vybavení veterinární laboratoře tzv. na klíč. Naše portofolio produktů obsahuje kvalitní, spolehlivé a praxí prověřené analyzátory a další laboratorní potřeby světově známých společností k „In-house“ biochemické, imunochemické a hematologické analýze.

 

 

Vizí společnosti Nestlé PURINA® je zaujímat v celosvětovém měřítku vedoucí pozici ve zkvalitňování života koček a psů. Průlomové objevy v oblasti výživy koček a psů nám pomáhají vytvářet zcela nové výrobky a také dosahovat významných pokroků při zlepšování zdravotního stavu a pohody zvířat. Řada z těchto objevů vedla k předefinování nutričních standardů v našem odvětví.

Na základě 120 let odborných zkušeností sdílených společnostmi Nestlé a PURINA může Nestlé PURINA® nabízet rozsáhlý sortiment krmiv pro udržení dobrého zdravotního stavu zvířat a také speciálních diet, které veterinářům pomáhají podpořit celkový léčebný režim při mnoha zdra­vot­ních problémech.

 

 

 

Zlatý partner

IDEXX Laboratories – diagnostický partner pro budoucnost 

Komplexní diagnostické portfolio, narůstající nabídka inovativních testů, jako je IDEXX SDMA, a neustálé zlepšování našich služeb z nás činí partnera, se kterým se bude Vaše praxe rozvíjet v souladu s nejnovějšími medicínskými poznatky. Naší prioritou je zvyšování standardu veterinární péče, zdraví a welfare zvířat i lidí.

 

 

 

Stříbrný partner

Asociace zvířecího pohřebnictví je spolek, který sdružuje subjekty zabývající se problematikou pohřbívání zvířat chovaných v zájmových chovech. Jejím cílem je zkvalitnit celý obor zvířecího pohřebnictví. AZP svojí činností podporuje odbornou a technologickou úroveň svých členů. Dohlíží na to, aby členové dodržovali přísné hygienické, technologické a etické normy. Tyto normy jsou stanoveny nad rámec zákona, který se často nedokáže vypořádat se subjekty nízké kvality a profesní a etické úrovně. Cílem asociace je, aby měl zákazník vždy jistotu, že pokud využije jednu ze služeb zvířecího pohřebnictví, obdrží ji vždy v odpovídající kvalitě. Více informací na www.zvirecipohrebnictvi.cz.

 

Laboratoř Laboklin od roku 1989 poskytuje širokou škálu diagnostických služeb v oblasti genetiky, hematologie, sérologie, mikrobiologie, pato­lo­gie, alergie, hygieny a molekulární biologie. Naše laboratoř je vybavena nejmodernějším technologickým zařízením a zaměstnává tým vysoce kvalifikovaných veterinárních lékařů, patologů a chemiků, kteří se zavázali poskytovat přesné, spolehlivé a efektivní služby.

 

 

 

Partner charitativní výstavy

 

 

 

Partner posterové sekce

 

 

 

Partner relax zóny

 

 

 

Partner řečníka

   

 

 

 

Partner kávových přestávek

 

 

 

Partner triček pro organizační tým

 

 

 

Partner šňůrek a propisek

 

 

 

Partner navigace

 

 

 

Mediální partner

 

 

 

Vystavovatel

 

SEKRETARIÁT KONFERENCE
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: 284 001 444
Fax: 284 001 448
E-mail: vkcavlmz@guarant.cz

© 2019 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat