Často kladené dotazy (FAQ)

Jak se můžu přihlásit na Virtuální 28. Výroční konferenci ČAVLMZ?
Přihlásit se můžete na našich webových stránkách v záložce REGISTRACE. Poté prosím klikněte na Online registrační formulář a vyplňte formulář osobních údajů. Registraci dokončíte výběrem příslušného registračního poplatku a odesláním formuláře.

Jak se přihlásím do virtuální platformy?
Na emailovou adresu uvedenou při registraci Vám přijde pár dní před konferencí pozvánka k přihlášení. Přihlášení do virtuální platformy bude možné pouze pomocí emailu uvedeného při registraci na konferenci. Přístup (odkaz pro přihlášení) bude zároveň uveřejněn i na webových stránkách konference. V průběhu prvního přihlášení, Vám bude na email uvedený při registraci zasláno přihlašovací heslo.

Dostanu za účast certifikát?
Ano. Potvrzení o účasti s kredity do celoživotního vzdělávání bude zasíláno elektronicky po skončení konference. Potvrzení bude zasláno pouze na základě vyplněného dotazníku. Dotazník bude uveřejněn na infostánku v rámci virtuální platformy.

Co když se nemohu zúčastnit v reálném čase přednášky?
Pro všechny registrované účastníky bude k dispozici záznam všech přednášek. Ten bude zpřístupněn vždy následující pracovní týden.

Bude možné shlédnout akci i později ze záznamu?
Pro všechny registrované účastníky bude k dispozici záznam všech přednášek. Ten bude zpřístupněn vždy následující pracovní týden.

Kde mohu najít rozpis přednášek?
Rozpis přednášek je zveřejněn na našich webových stránkách v záložce PROGRAM.

Budou anglické přednášky překládány?
Ano, všechny anglické přednášky budou dostupné s českými titulky.

Bude k dispozici sborník přednášek?
Ano, sborník bude k dispozici v elektronické podobě a bude zveřejněn nejpozději jeden den před začátkem kongresu.

Pokud jsem byl registrován již dříve, jsem automaticky registrován i na tuto virtuální konferenci?
Pokud jste se písemně nevyjádřil(a) jinak, 10. 10. 2020 byly všechny registrace automaticky převedeny do virtuální konference. V případě nejasností nás prosím kontaktujte emailem na vkcavlmz@guarant.cz.

Mám jako student/sestra přístup ke všem přednáškám?
Ano, všichni registrovaní účastníci budou mít, bez ohledu na registrační poplatek, přístup ke všem přednáškám.

Mohu se přihlásit i v průběhu konference?
Ano, přihlásit se můžete na našich webových stránkách v záložce REGISTRACE. Poté prosím klikněte na Online registrační formulář a vyplňte formulář osob­ních údajů. Registraci dokončíte výběrem příslušného registračního poplatku a odesláním formuláře. Od 28. 10. 2020 bude možné platit pouze kartou online. Přístupové údaje do virtuální platformy budou poskytnuty do 24 hodin od zaplacení.

© 2020 Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat